Czasem awaria lub lekkie uszkodzenie sprzętu nie wymaga profesjonalnej ingerencji, tylko wymiany jakiejś konkretnej części. Warto się tym zainteresować zawczasu, zanim małe uszkodzenie przerodzi się w coś naprawdę poważnego, mogącego prowadzić do trwałego zniszczenia. Nasza firma od lat zaopatruje przedsiębiorców w oryginalne części zamienne do silników Hatz, a także maszyn firmy Wacker, ale posiadamy w ofercie również inne zamienniki.

Dzięki współpracy z ww. producentami, jesteśmy w stanie wyposażyć każdą firmę w oryginalne, firmowane markowym znakiem zamienniki, co daje gwarancję dalszej, bezawaryjnej pracy i bezpieczeństwa dla pozostałych partii sprzętu. Dlatego, jeśli Ty lub Twoje przedsiębiorstwo poszukujecie części do maszyn budowlanych Wadowice, to Wackerman jest odpowiedzą na Wasze problemy.

Części do maszyn budowlanych Wadowice – silniki Hatz

Silniki Hatz to jedne z najlepszych, najsolidniejszych rozwiązań w gospodarce budowlanej. Wiemy o tym, bo mamy wieloletnie doświadczenie w ich serwisowaniu i jesteśmy świadkami tego, jak klienci je sobie chwalą.

Dlatego wiemy również, że aby zapewnić im jak najlepszą wydajność, powinno stosować się części zamienne producenta, a nie tańsze odpowiedniki. Dzięki współpracy z firmą Hatz mamy możliwość zaoferować naszym klientom te części, a z nimi pewność dalszej, wydajnej pracy maszyny.

Części do maszyn budowlanych Wadowice – sprzęt Wacker

Nie da się mówić o najbardziej znanych w branży, pomijając przy tym firmę Wacker. Jest jednym z najlepszych producentów zagęszczarek; mimo że oferuje również inne sprzęty, słynie głównie z nich. A my możemy dumnie stwierdzić, że owocnie współpracujemy z Wacker od wielu lat, co pozwala nam zaoferować Państwu pełny asortyment części wymiennych do maszyn tego producenta.

Zaopatrując się u nas, zapewniacie sobie gwarancję oryginalnych produktów, a przez to dalsze, bezproblemowe i wydajne funkcjonowanie waszych maszyn budowlanych. Z nami zapewnicie im drugie, jeszcze lepsze życie!