Dzięki współpracy z najlepszymi wypożyczalniami i producentami na rynku, mamy możliwość zaoferować państwu wynajem sprzętu budowlanego o szerokim zakresie zastosowania; poczynając od drobnych elektronarzędzi, przez maszyny ogrodowe i średnie sprzęty typu zagęszczarek (najlepsza na rynku zagęszczarka Hatz), na wielkogabarytowych koparkach kończąc – jesteśmy w stanie zapewnić wszystko, co niezbędne firmie budowlanej.

Jeśli dobre maszyny, to Wackerman – najlepsza wypożyczalnia sprzętu budowlanego Wadowice, z zasięgiem na całą Polskę. Zaufały nam już dziesiątki ogólnokrajowych przedsiębiorstw, a także wiele małych, lokalnych firm.

Zalety wynajmu sprzętu u nas:

  • gwarancja najlepszych marek na rynku, a zatem najskuteczniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań w gospodarce budowlanej,
  • pełna obsługa i serwis w przypadku awarii lub innych problemów z maszynami (nie musisz się o nic martwić!),
  • elastyczne formy wynajmu,
  • niskie ceny, uzależnione od indywidualnej długości wynajmu sprzętu przez firmę.

Nasza oferta

Wszystkim zainteresowanym udostępniamy sprzęt z zakresu budowlanki domowej, ogrodowej i drogowej, zaprojektowany przez renomowanych producentów.

Elektronarzędzia

Wiedząc, że elektronarzędzia są rzeczą niezbędną na każdym placu budowy, przygotowaliśmy ofertę zadowalającą każdą firmę, która nie ma potrzeby posiadać tego sprzętu na własność. W ofercie dostępne są m. in.: młody wyburzeniowe i udarowe, osuszacze powietrza, nagrzewnice i agregaty, odkurzacze przemysłowe, a także sprzęt do betonu i gipsu.

Inne

Pod nazwą inne kryją się sprzęty dodatkowe, które wypożyczalnia sprzętu budowlanego Wadowice Wackerman ma w swojej ofercie, a które potrafią niezmiernie ułatwić prace budowlane. Wśród nich znajdziemy: wozidło do transportu sprzętu lub materiałów po placu budowy, przecinarki i piły, a także listwy wibracyjne oraz zagęszczarki do betonu.

Koparki

Jeśli chodzi o duże maszyny, nasza firma potrafi zaopatrzyć klienta w koparko-ładowarki, albo mniejsze koparki budowlane. Zapewniamy również pełny serwis i wymianę sprzętu, jeśli zajdzie taka potrzeba!

Sprzęt ogrodowy

Budowlanka ogrodowa rządzi się swoimi, specyficznymi prawami, a my robimy wszystko, by uczynić ją jak najprzyjemniejszą dla pracowników. W tym celu przygotowaliśmy ofertę maszyn ogrodowych wiodących producentów, w której znajdują się: glebogryzarki, kosy i piły spalinowe, a także wiertnice glebowe i wertykulatory.

Zagęszczarki

Pracujemy z nimi od wielu lat, dlatego w ofercie zawarliśmy tylko najlepsze. Zagęszczarka Hatz jest wyposażona w jeden z najwydajniejszych silników na rynku, przez co to właśnie jej warianty udostępniamy klientom. W zależności od potrzeb może to być zagęszczarka lekka (100kg), średnia (200kg) lub ciężka (400-500kg). Wypożyczamy także skoczki.