O firmie Wackerman

Wackerman to najlepszy serwis sprzętu budowlanego dla małej i dużej firmy. Wieloletnie doświadczenie plus współpraca z największymi wypożyczalniami w branży dają naszym klientom gwarancję, że naprawiane przez nas maszyny wrócą do nich w stanie jak z salonu i posłużą drugie tyle, a może nawet więcej czasu. Pracujący dla nas specjaliści dzień w dzień dokładają jak największych starań, aby tak właśnie było.

Jest to również powód, przez który zaufały nam dziesiątki małych, średnich i dużych przedsiębiorstw o zasięgu ogólnopolskim. Dbamy o swoją renomę na rynku i dokładamy wszelkich starań, aby oferowane przez nas usługi były coraz lepsze i jeszcze przyjaźniejsze dla współpracujących z nami firm. Dzięki temu mamy zaszczyt chwalić się zaufaniem naszych klientów. Zaufaniem, którego jeszcze nigdy nie zawiedliśmy.

Specjalizujemy się w naprawie zagęszczarek, skoczek i pił markowych producentów, takich jak: Wacker, Bomag, Ammann, Atlas Copco, Hatz, Honda, Subaru. Silniki Hatza znamy jak własną kieszeń, zarówno, jeśli chodzi o ich naprawę, jak i remont. Prowadzimy ciągłą sprzedaż tych silników oraz części zamiennych (głównie do nich i maszyn firmy Wacker, ale nie tylko). Ponadto oferujemy wynajem sprzętu budowlanego.

Jeśli potrzebujesz pomocy w którejś z ww. kwestii, skontaktuj się z nami i sprawdź, jak działa Wackerman – firma mogąca szczycić się praktycznie 0% reklamacji na naprawiane urządzenia! Zobacz, jak Twój sprzęt odzyskuje ducha nowości i niezawodności z czasów pierwszych dni po zakupie!